Bu hikaye böyle bitmeyecek

Videoyu Aç Bu hikaye böyle bitmeyecek
A
a

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği yazılı açıklama yaptı. Şehre seslenen ETB, “Vazgeçmedikçe bu abluka öyle ya da böyle dağılacak. Bu şanlı arma için mücadele eden son kişi kalsak bile sonuna kadar gideceğiz. Bu hikaye böyle bitmeyecek, elbet mutlu sonlar var” ifadelerini kullandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İnancımız daha da artıyor
Yazılı yapılan açıklama şu şekilde; “Yönetim kurulumuzun özverili çalışmalarını hepimiz yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Eskişehirspor sevdalısı abi arkadaş dostlarımız bu şanlı armaya kibirsiz bir şekilde nasıl hizmet ediliyor gösteriyor. Bienvenü, Toko, Boffin, Marko ve bedava elimizden giden Funes Mori dosyasından sonra bu ablukanın dağılacağına olan inancımız daha da artıyor.Geçmişte de çok haykırdık ama bizlerin derdinin nemalanmak olduğunu söyleyip algı oluşturulmuştu.
Son günlerde sıkça duyuyoruz
Tabi boyalı kalemleri süslü cümleleri olan bazı sözde Eskişehirsporlu abiler de buna çanak tuttu. O dönem önce dümenle beraber hareket edip bugünlere gelmemize sebebiyet verip hala kulübün ayağa kalkmasının önüne geçenlerin olduğunu son günlerde sıkça duymaya başladık ancak bilinmelidir ki bu onlar için hiç iyi bir son olmaz. Bu güne kadar kimseyle şahsi meselemiz üzerinden kötü olmadık. Geçtiğimiz senelerde yakın tarihlerde de örnekleri mevcuttur. Abi kardeş arkadaş dediğimizinsanlarla kötü olma sebebimiz Eskişehirspor’dur.
Güzel dille uyardık
Kim olursa olsun herkesi öncesindegüzel dille uyardık. Ancak hatasında ısrar edip Eskişehirspor'a ihanet eden ve kulübü kullananların da karşısında durduk durmaya devam edeceğiz. Bugün iyi olduğumuzla yarın kötü olursak bilsin ki Eskişehirspor önüne koyduğu engeller ve bu kulüpten nemalanmaya çalıştığı içindir. Gelinen noktada tribünler olarak bedava biletten, kulüpten nemalanmaya, uyuşturucu, sapkınlık ve hainliğe kadar her şeyi bitirmeyi geçtik üzerine yeni nesil arkadaşlarımızı gönüldaşlarımızı bu bilinçle hareket ettirdik.
Yeter ki kimse vazgeçmesin
Kulübünden nemalanmaya çalışan değil kulübüne maddi destek olan tribün oluşumları yarattık. Yönetimlerde yer alıp açılan dosyaları kapatıyoruz. Bu yolda daha çok sıkıntılar yaşayacağız. Bu yolda Eskişehirspor üzerinden fayda sağlamaya çalışan çok kişiyle kötü olacağız ancak
yeter ki kimse vazgeçmesin. Vazgeçmedikçe bu abluka öyle ya da böyle dağılacak. Bu şanlı arma için mücadele eden son kişi kalsak bile sonuna kadar gideceğiz. Bu hikaye böyle bitmeyecek, elbet mutlu sonlar var. Çünkü armamızda zaferin şahlanan renkleri var. Kenetlen!”
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi