Bu Millet Bölünemez!

Videoyu Aç Bu Millet Bölünemez!
A
a

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Vilayet Meydanı’nda tören düzenlendi. Törende, yüzlerce vatandaş ellerindeki Türk bayraklarıyla “Türkiye dimdik ayakta bu vatan bizim” mesajı verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İHANETİ UNUTMAYACAĞIZ
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği ulusa sesleniş konuşması Vilayet Meydanında kurulan led ekranlardan canlı olarak takip edildi. Erdoğan, şunları söyledi: "Hakk'a tapan milletimizin istiklal askı, yurdumuzun üzerinde ebediyen inleyecek ezanlarımızın sesi şahidimiz olsun ki; ülkemize ve milletimize yapılan ihaneti asla unutmayacağız.”
TEK YÜREK OLDUK
AK Parti Milletvekili Harun Karacan, "Belirtmek isterim ki sanlı geçmişten devraldığımız direniş ve diriliş ruhu bizlere 15 Temmuz’da rehberlik etti. Milletin vatan sevgisi her şeyin üstündedir. O gece tek yürek olup ölümü öldürdü korkuyu korkuttu” ifadelerini kullandı.
İÇ SAVAŞ TEZGAHI
Gençlere Adnan Menderes'in konuşmasını hatırlatan AK Parti Milletvekili Nabi Avcı, "Darbeler uluslararası istihbarat teşkilatlılarının yönlendirdiği oyunlardır. 15 Temmuz bunların en net görüsü. Türkiye’yi iç savaşa sürüklemek için tezgâhlanmıştır. Geleceğe sahip çıkın” dedi.
 EN ÖNEMLİ ZAFER
Vali Erol Ayyıldız: “Vatanımızı bölmek isteyenler amaçlarına asla ulaşamayacaklar. 15 Temmuz asrın en önemli zaferidir. 15 Temmuz zaferi darbecileri ebediyete kadar takip eden bu sesi silip süpürdüğü gündür. Vatan uğrunda şehit veya gazi olan askerimiz polisimiz bizim onurumuzdur” diye konuştu.
ES TV’DEN CANLI YAYIN
Vilayet Meydanında düzenlenen tören, ES TV ekranlarından canlı olarak yayınlandı. Programda katılımcılarla röportajlar gerçekleştirildi
MELTEM KARAKAŞ KAYA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi