BU VİRÜSTEN KURTULACAĞIZ

Videoyu Aç BU VİRÜSTEN KURTULACAĞIZ
A
a

AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Harun Karacan, Tepebaşı-2, Tepebaşı-8 ve motosiklet ambulans merkezlerinde çalışan personelin 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü nedeniyle gösterdikleri çaba ve fedakarlıkları için tek tek tüm personele teşekkür eden AK Parti Milletvekili Karacan, “Her zamankinden farklı bir süreçteyiz. Kutsal bir hizmete nail olan sağlık çalışanlarımız geçirdiğimiz bu dönemde gerektiğinde kendi sağlıklarını bile riske atarak canla başla görevlerini yerine getiriyorlar” dedi.

KOLAYLIK SAĞLAYALIM

“7/24 çalışan arkadaşlarımıza bir nebze de olsa moral verebilmek için bugün yanlarındayız diyen Karacan, “İnşallah ülkemizin de hızla çalıştığı aşının bulunmasıyla bu virüs belasından da kurtulup normal hayata geçeceğiz. Her bir birey olarak biraz daha sabır, biraz daha hijyen ve özen göstermemiz gerekiyor. Vatandaşlarımızdan en büyük ricam ise, acil durumlarda saniyeler ile mücadele eden bu personellerimize trafikte lütfen yol verelim, geçişlerini kolaylaştıralım. Unutmayalım ki bir gün o aracın içerisinde biz veya yakınlarımız da olabilir” ifadelerini kullandı.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA

Karacan, “Şehrimizde birçok noktada açtıkları istasyon, tam donanımlı araçlar ve tecrübeli personel ile hizmet veren başta İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Uğur Bilge, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Erdinç Özkurt ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala’ya da teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. HM

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi