Bundan sonra sakatlık olmasın

Videoyu Aç Bundan sonra sakatlık olmasın
A
a

Eskişehirspor Sağlık Kurulu Başkanı İbrahim Eldem Eskişehirsporlu futbolcuların sağlık bilgilerini paylaştı. Bütün futbolcuların fedekârca görevlerini yerine getirdiğini belirten Eldem “İnşallah bundan sonra sakatlık olmaz” dedi.

Eskişehirspor Sağlık Kurulu Başkanı İbrahim Eldem, sağlık ekibinin aralıksız şekilde çalışmalarına devam ettiğini belirterek  "Hürriyet ve Toko'nun iyileşme sürecinin iyi durumda olduğunu görüyoruz, Çarşamba günü ilk antrenmanla birlikte sağlık ekibimiz eşliğinde çalışmaya başlayacaklar, Perşembe'den itibaren takıma vermeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Kaan yok

Eldem, “Kaan Beşiktaş maçında bir sakatlık geçirdi, arka adale zarında bir yırtık var, Rizespor maçında yer alamayacak, onun da tedavisi devam ediyor. Diego, Lawal ve Özgür maçı iyi bitirdiler. Yoğun ağrılarına rağmen fedakarca oynamaya devam eden Lawal'a ayrıca teşekkür ediyorum. Sezer'de herhangi bir sorun yok, Onur ise Çarşamba günü sağlık ekibimiz ile çalışmaya başlayacak” dedi.

Taraftara büyük teşekkür

Eldem “Ömer, Acıbadem Fulya'da olduğu ameliyattan sonra Almanya'da kontrole gitmişti, ameliyatın çok başarılı geçtiğini tekrar görmüş olduk, verdiğimiz iznin ardından Çarşamba günü o da çalışmalara başlayacak. Mustafa Yumlu'nun aldığı bir darbe vardı, kaşında 2 cm'lik bir açık meydana geldi. Devre arasında doktorumuz 3 dikiş attı, travma ile ilgili bir problemi yok. Onun da cefakarca maçı tamamladığını gördük. Temennim, inşallah bundan sonra sakatlıklar olmaz. Sağlık ekibimize ve sağladıkları imkanlardan ötürü Başkanımız ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de taraftarımız hak ediyor” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi