BUNUN HESABINI KİM VERECEK?

Videoyu Aç BUNUN HESABINI  KİM VERECEK?
A
a

“Eskişehir YHT Hattı Kapalı Kesit Üzeri Peyzaj Yapım İşi” kapsamında o bölgeye dökülen tonlarca betonun ve harcanan milyonlarca liranın hesabını kim verecek?”

Ercan Kardeşler Kuyumculuk


DDY NEDEN SUSUYOR?

3 Aralık’ta yapılan Tepebaşı Belediye Meclisi’nde,

“Eskişehir YHT Hattı Kapalı Kesit Üzeri Peyzaj Yapım İşi” üzerine ilginç bir saptama yapıldı. Tepebaşı Belediye Başkan Vekili Erdoğan Aydoğmuş, işi yapan firmanın, işi tamamlamadan “kaçtığını” söyledi.  Sonhaber ertesi gün  projenin son halinin yer aldığı bir fotoğrafla birlikte, Tepebaşı Meclisi’nde yaşananları ‘“Müteahhit kaçtı mı?”  adlı haberle Eskişehir kamuoyuna aktardı. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, İşi yapan firma bu konuda kamuoyuna neden açıklama yapmadı.

 

 

BÖYLE Mİ BIRAKILACAK?

Birilerinin bu projeyi sahiplenmesi daha doğrusu sorumluluğunu alması gerekmiyor mu? O bölgeye dökülen tonlarca betonun ve harcanan milyonlarca liranın hesabını kim verecek? Bu alandan yukarıya doğru yapsanız 300-400 metrelik bir gökdelen için harcanacak betonu kim nasıl temizleyecek? Yoksa “Mecburuz” denilerek bu haliyle mi tamamlanacak?  2-3 yıl daha böyle mi bırakılacak?

HABERİN AYRINTILARI KEMAL AYDOĞMUŞ'UN KÖŞESİNDE

 


Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi