Burçalık Ve Kızılsaray Köylerindeki Çalışmalar Tamamlandı

Videoyu Aç Burçalık Ve Kızılsaray Köylerindeki Çalışmalar Tamamlandı
A
a

Bilecik'in Pazaryeri İlçesine Bağlı Burçalık Köyündeki İçme Suyu İsale Hattı Yenileme Ve Söğüt İlçesine Bağlı Kızılsaray Köyünde Kanalizasyon Hattı Çalışmaları Tamamlandı.

Bilecik’in Pazaryeri ilçesine bağlı Burçalık köyündeki içme suyu isale hattı yenileme ve Söğüt ilçesine bağlı Kızılsaray köyünde kanalizasyon hattı çalışmaları tamamlandı.
Burçalık köyü ilave içme suyu isale hattı yenileme ve arızalı olan kısımlar, İl Özel İdare ekipleri tarafından teknik destek verilerek püremanet işçiliği köy muhtarlığınca ve İl Özel İdarece kepçe, boru malzemesi ile diğer ihtiyaç malzemeleri karşılanarak, çalışmalar tamamlanarak, içme suyu sorunu giderildi. Akabinde ekipler, Kızılsaray köyü kanalizasyon hattına ilave hat yapılması için köy muhtarlığının İl Özel İdaresine yapmış olduğu müracaat üzerine yetkililerce yerinde inceleme yapıldı. Tespit edilen yerle ilgili püremanet işçiliği köy muhtarlığınca ve İl Özel İdarece makina, boru ve teknik destek yardımı yapılarak kanalizasyon şebeke hattı çalışması gerçekleştirilerek, vatandaşların hizmetine sunuldu.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi