Büyük buluşma Eskişehir’de!

Videoyu Aç Büyük buluşma Eskişehir’de!
A
a

Ticaret Bakanlığı ve TOBB himayesinde 81 ilde düzenlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları, 18 Haziran Salı günü Eskişehir Ticaret Odası (ETO) ev sahipliğinde Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Eskişehir’in ilk kongre merkezi, Türkiye’nin alanında en önemli etkinliklerinden birine ev sahipliği yapmak üzere gün sayıyor. Ticaret Bakanlığı ve TOBB himayesinde 81 ilde düzenlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları, ETO ev sahipliğinde Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Eskişehir Ticaret Odası’ndan yapılan yazılı açıklamada Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin, dijital dönüşüm ve e-ticaret konusunda Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden birine ev sahipliği yapacağı kaydedildi.
LİDERLER ESKİŞEHİR’DE
Türkiye Teknoloji Buluşmaları kapsamında Türkiye’nin dijitalleşme sürecinde imzası olan birçok sektör profesyonelinin Eskişehir’e geleceği belirtildi. Etkinlikte Akbank, Vodafone, Sabah Gazetesi, İninal, İdeasoft ve sahibinden.com gibi Türkiye’nin dijitalleşmesi konusunda söz sahibi markaların yöneticileri Eskişehirli iş insanlarıyla bir araya gelecek.
DİJİTALLEŞMEDE ÖNCÜYÜZ
ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir’in ülkemizin dijital dönüşümünde çok önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti. Animasyondan, çizgi filme; yazılımdan, görsel sanatlara kadar birçok alanda faaliyet gösteren iş insanlarının başarılarına dikkat çeken Güler, “Kentimiz dijital dönüşüm konusunda hem ülkemizde hem de yurtdışında önemli işlere imza atan işletmelere sahip. Bu nedenle Türkiye Teknoloji Buluşması Eskişehir’de 80 ildekinden çok daha farklı olacak. Tüm üyelerimizi bu büyük buluşmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.
KAYITLAR DEVAM EDİYOR
18 Haziran’da düzenlenecek etkinliğe, Eskişehir Ticaret Odası’na ait Vehbi Koç Kongre Merkezi ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılım için ücretsiz kayıtlar www.teknolojibulusmalari.com adresinde devam ediyor. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi