BÜYÜK KRİZ OLUŞACAK

Videoyu Aç BÜYÜK KRİZ OLUŞACAK
A
a

Demokrat Parti (DP) Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci, “Yılsonuna kadar kredi ve vergi ödemeleri başladığı zaman daha büyük krizler oluşacağı kesin gibi görünüyor” dedi.

Haftalık Pazar toplantısında konuşan DP Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci, Kırmızı Toprak Aile Sağlığı Merkezinde yaşanan saldırı olayına değindi.
DÜNYA REKORU
DP’li Ketenci, “Okumuş, görmüş, öğretim görevlisi olan bir vatandaş iki tane sağlık görevlisine saldırıda bulundu. Demek ki halkımız artık depresyonda. Bunun artık cahillikle okumakla bir alakası yok. Daha önceki günlerde söylediğimiz gibi antidepresan kullanımı Türkiye’de çok artmış. Dünya rekoru kırıyoruz” dedi.
SONU İYİ GÖRÜNMÜYOR
İşsizliğin arttığını vurgulayan Ketenci, “Dolar dünyada değer kaybeden bir parayken Türk Lirası karşısında değer kazanıyor. Üretim bitmiş, insanlar neredeyse açlığa mahkum kalmış fakat hala Türkiye’miz uçuyor, kanatlandık ekonomimiz çok iyi diyen bir Cumhurbaşkanımız var. Bunun sonu iyi görünmüyor. Yılsonuna kadar kredi ve vergi ödemeleri başladığı zaman daha büyük krizler oluşacağı kesin gibi görünüyor” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi