Büyük tehlike yaklaşıyor!

Videoyu Aç Büyük tehlike yaklaşıyor!
A
a

Kesinleşmiş küme düşürme yetkisini elinde bulunduran Ruud Boffin, yönetime bu hafta sonuna kadar süre tanıdı. Geçtiğimiz akşam tesislerde toplanan Başkan Mustafa Akgören ve ekibi, büyük tehlikeyi önlemek için çözüm arıyor.

İşin şakası kalmadı
Eskişehirspor’da kalan alacağı için küme düşürme talebi ile FIFA aracılığıyla kulübe ihtar çeken Ruud Boffin, geçtiğimiz Cuma günü alacağı ödenmediği için küme düşürme yetkisini eline aldığı öğrenildi. Faizler ve dosya masraflarla birlikte 520 Bin Euro’luk alacağını isteyen ve yönetime son bir süre veren Boffin, bu hafta sonuna kadar alacağının ödenmesi veya ödeme planı hazırlanması yönünde yönetimi ciddi bir şekilde uyardı.
 
Toplantı yaptılar
Nisan 2020’de 6 puan silme ve 2 dönem transfer cezası uygulatan Boffin’in, yeni sezon öncesi de küme düşürme yetkisini kullanmasından çekinen Başkan Akgören ve yönetimi, dün akşam tesislerde toplanarak Boffin krizini masaya yatırdı. FIFA’ya başvurması halinde, küme düşme cezasının hemen uygulanacak olması yüzünden, oyuncuyla tekrar görüşen yönetimin, Boffin’i ikna edemediği ve bu hafta sonuna kadar çözüm üretmeye çalışacağı gelen haberler arasında.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi