BÜYÜKERŞEN ROL MODELİM

Videoyu Aç BÜYÜKERŞEN ROL MODELİM
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Eskişehir’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretler esnasında Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ziyareti hakkında ES TV mikrofonlarına konuşan Akşener, Büyükerşen’i her zaman rol model aldığını söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
HABER: MELTEM KARAKAŞ KAYA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Eskişehir’de birtakım ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak Sivrihisar ve Alpu’daki esnafı ziyaret eden Akşener, daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile bir araya geldi.

Ziyaret esnasında ES TV mikrofonlarına konuşan Akşener, “Esnaf gezdik. Sivrihisar’da, Alpu’da şimdi de merkezdeyiz. Ortak dertler var. Türk siyaseti uzunca bir süredir değerler üzerinden kavga ederek buradaki problemleri örttü. Bir sürü insanın derdi var. Siyaset denilen şey, bu dertlere çözüm bulma sanatıdır. Burada ne konuştuk? Kafeler kapalı 1000 lira yardım yapılmış gerisi boş. Gezdiğimiz bütün esnafın kredi borcu vardı. Durumum iyi diyen dahi kredi borcum var dedi. Raflardaki ürünler azaldı. Raflar boş. Ben muhalefet partisinin genel başkanıyım. Benim görevim sizin dertlerinizi almak, bunu kamuoyuna mal etmek bizi bugün itibariyle yönetenlerin dikkatini çekmek. Ve esnaf için müşteri velinimettir. Bizim için de seçmen velinimet olmak mecburiyetinde. Unutuldu” şeklinde konuştu.

BÜYÜKERŞEN ROL MODELİM
Yılmaz Büyükerşen’i her zaman rol model aldığına dikkat çeken Akşener, “Çok iyi geçti. Ben Sayın Büyükerşen, rol model olarak gördüğüm bir insandır akademik dünyada. Siyasi hayatın içinde de tanıştığım, saygı duyduğum bir insandır. Dolayısıyla da seçildikten sonra tebrik etmeye gelememiştim hem tebrik ettim hem de Eskişehir’e dahil dün yaptıklarının üzerine bugün hangi hizmetleri planlamış olduğunu öğrendik. Çok memnun oldum ben” ifadelerini kullandı.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi