BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞIYOR

Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞIYOR
A
a

Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ve kırsal mahallelerde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Havaların ısınması ve normalleşme süreciyle birlikte çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kırsal mahallelerde kış mevsiminde zarar gören yollar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan alanlarda çalışmalarını sürdürüyor. 

İYİLEŞTİRME YAPILIYOR

Bu kapsamda ekipler Mihalgazi İlçesi Bozaniç Mahallesi ile Sarıcakaya İlçesi Mayıslar arasında altyapı zemin iyileştirme ve bakım onarım çalışmalarına başladı. Toplam 8 kilometre uzunluğunda bulunan mahalle yolunda gerçekleştirilen çalışmalar ile yol sürücüler kullanılabilir hale getiriliyor. Altyapı zemin iyileştirme çalışması tamamlandıktan sonra üst yapıya yönelik bozulan kısımların asfalt kaplamasının planlama çerçevesinde yapılacağını belirten yetkililer, çalışma yapılan yol güzergâhında sürücülerin trafik işaret ve işaretçilere uymalarını istedi.

ASFALT ATILACAK

Kent merkezinde Alaaddin Parkı çevresinde ağaç köklerinin zarar verdiği kaldırımlarda bakım çalışmalarına başladıklarını ifade eden yetkililer, çalışmaların tamamlanmasının ardından kaldırımlarda bölgesel olarak sıcak asfalt çalışması gerçekleştirileceğini belirtti. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi