Büyükşehir’de personel ücretsiz İngilizce öğreniyor

Videoyu Aç  Büyükşehir’de personel ücretsiz İngilizce öğreniyor
A
a

Her yıl on binlerce kursiyere eğitim veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları(ESMEK), Büyükşehir Belediyesi personeli için de ücretsiz İngilizce kursu açtı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Şehir Eğitir anlayışıyla açtığı ücretsiz kurslar ile 7’den 70’e her yıl binlerce kişiye eğitimler veren Büyükşehir Belediyesi, kendi personelinin kişisel gelişimine de büyük önem veriyor. Hizmet içi eğitimlerin yanı sıra personelini çeşitli kişisel gelişim eğitimleri ile güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, son olarak açtığı İngilizce kursuyla da personelini güçlendiriyor. Personelin yabancı dil eksiğini tamamlamak ve daha iyi hizmet verebilmesini sağlamak için açılan kursa başvuran Büyükşehir Belediyesi çalışanları, ilk olarak seviye tespit sınavı oldu. Gerçekleştirilen sınav ile personelin hangi seviyeden başlayacağı belirlendi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinde sınava giren çalışanlar, “Günümüzde İngilizce bilmek her alanda bir gereklilik. Hem kullandığımız bilgisayar programlarında hem de şehrimize gelen turist sayısının çok fazla olması sebebiyle İngilizce seviyelerimizi yükseltmemiz gerekiyor. Özel İngilizce kurslarının fiyatları oldukça yüksek olduğu için kurumumuzun açmış olduğu bu kurs bizler için çok değerli. Yabancı dil ihtiyacımızı ücretsiz olarak bizlere sağlayan Başkanımız Yılmaz Büyükerşen başta olmak üzere tüm ESMEK yetkililerimize teşekkür ederiz” dediler.
Personel için İngilizce kursu 3 ay sürecek ve kursun tamamlanmasıyla kursu başarıyla tamamlayan çalışanlara katılım sertifikaları verilecek.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi