Büyükşehir’in desteği ramazan ayında da devam edecek

Videoyu Aç Büyükşehir’in desteği ramazan ayında da devam edecek
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin ekonomik kriz sebebiyle zor günlerden geçen vatandaşlarla, onlara destek olmak isteyenleri buluşturduğu “Şehir Paylaşmaktır” uygulaması Ramazan ayında da “Ramazan Paylaşmaktır” adıyla devam edecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Sosyal belediyecilik anlayışı ile ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan Büyükşehir Belediyesi, beraberliğin ve dayanışmanın ön plana çıktığı Ramazan ayında vatandaşların yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak, iyilik hareketine aracı olmaya devam edecek. Geçtiğimiz haftalarda Esentepe, Şirintepe, Büyükdere, Erenköy, Emek ve Yeşiltepe Mahallelerinde yaşayan vatandaşlarla başlayan dağıtımların Kumlubel, Ömerağa, Fatih, 71 Evler, Vadişehir ve Ihlamurkent Mahalleleriyle devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, destek uygulamasına katılmak isteyen vatandaşların market.eskisehir.bel.tr web sitesinden erzak kolisi satın alabileceğini ifade ettiler.
İhtiyaç sahiplerinin tespitinde ise mahalle muhtarlarıyla iş birliği yapan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, erzak kolilerinde yer alan ürünleri kooperatiflerden satın alarak, yerel üretim yapan kooperatiflere de destek oluyor.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir