BÜYÜLEYİCİ SERGİ

Videoyu Aç BÜYÜLEYİCİ SERGİ
A
a

Cam sanatının seçkin örneklerinden oluşan “Genç Cam Sanatçıları Sergisi” Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi’nde açıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Sanatseverleri birbirinden özel sergilerle buluşturan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, genç cam sanatçılarının oluşturduğu sergi ile sanatseverleri 10 Ağustos’a kadar ağırlayacak.
YOĞUN KATILIM
Cam sanatçıları Ayşenur Sarı, Burcu Çetinkaya, Deniz Demir, Deniz Küçükballılar, İbrahim Efe Üstün, Oraltay Canıtez, Özlem Varal, Pınar Demirel, Sena Yazıcı, Sevgi Taner ve Simge Kayalı’nın birbirinden güzel eserlerinden oluşan “Genç Cam Sanatçıları Sergisi” yoğun bir katılımla açıldı. Kent Müzeleri Kompleksi’nde yapılan açılışa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nuray Akçasoy, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, belediye bürokratları ile çok sayıda sanatsever katıldı. 
SANAT ŞEHRİ
Genç sanatçıları kutlayan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nuray Akçasoy, Eskişehir’in sanata ve sanatçıya olan desteğinin her zaman devam edeceğini belirtti. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da Eskişehir’in bir sanat şehri olduğuna vurgu yaptı. Açılış konuşmaları sonrası sergi izlenime sunuldu. HM...

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi