London Live Eskişehir 2022 Kurban Bayramı

Camiayı umutlandıran isim sponsoru gelişmesi

Videoyu Aç Camiayı umutlandıran isim sponsoru gelişmesi
A
a

Esgroup Genel Koordinatörü Ali Baş, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ile Eskişehirspor’un isim sponsorluğu hakkında yaptığı konuşmayı Anadolu Gazetesi’ndeki köşesinde gündeme taşımıştı. Eskişehirspor’un isim sponsorluğu için Boraks’ın adının geçmesi camiayı heyecanlandırdı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bu konu hakkında Esgroup Spor Servisi olarak görüşünü aldığımız Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek ise, “Açıklamaları mutlulukla okudum. Kulübümüze isim sponsorluğuna sıcak bakıyoruz. Umarım istenilen ortam oluşur anlaşma sağlanır”
diye konuştu.
Kulübü de konuştular
Mali açıdan zor dönemlerden geçen ve 3. Lig’de yaşam mücadelesi verecek olan Eskişehirspor’a destek arayışları sürüyor. Çeşitli sponsorluk anlaşmaları yapmaya çalışan ve kulübe kaynak arayan Eskişehirspor yönetimini sevindirecek gelişmeler yaşanabilir. Son olarak Esgroup ile AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan’ın arasında yapılan sohbet konuşmasında Eskişehirspor’un geleceği de gündemdeydi.
Çalışkan Boraks’ı önerdi
Zihni Çalışkan, Eskişehirspor’un isim sponsorluğu konusunda gelir kazanabileceğini belirterek, “Eskişehirspor’un isminin önüne sponsor firma alınmalı. Bu konuda şehrin işbirliği içinde olması gerekir. Özel firmalar isim hakkı konusunda isteksiz olabilir. Öyleyse kamu firmalarıyla görüşülebilir” açıklamasının ardından Ali Baş, “Örnek verebilir misiniz? Sorusunu yöneltti. Çalışkan ise, “Boraks Eskişehir ya da Bor Eskişehir neden olmasın…” diyerek cevap verdi.
Şimşek : Çok mutlu oluruz
Gazeteci Ali Baş’ın yazısının ardından telefonla görüş aldığımız Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “Açıklamaları mutlulukla okudum. İnşallah böyle bir şey olur. Daha önce böyle bir şey duymuştum. Zihni başkanın dediği gibi şehrin iş birliği içinde olması gerekiyor. Bu konu için herkes elinden geleni yapmalı. Dediğimiz gibi Eskişehirspor’un hiçbir geliri yok. Bu sponsorluk olursa çok mutlu oluruz.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Kurban Bayramı tebriği
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği
Kurban Bayramı tebriği