Camın Büyüsü devam ediyor

Videoyu Aç Camın Büyüsü  devam ediyor
A
a

Odunpazarı Belediyesi tarafından ‘Camın Büyüsü’ sloganı ile bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen Uluslararası Cam Festivali, Kurşunlu Külliyesi içinde yer alan Sıcak Cam Atölyesi’nde devam ediyor.

7. Uluslararası Cam Festivali’nin ikinci konferansını festivale İngiltere’den katılan Elliot Walker verdi. Sıcak Cam Atölyesinde yapılan konferansı sanatseverler takip etti. Konferansta kendinden ve çalışmalarından bahseden Elliot Walker, cam sanatının inceliklerini anlattı.
GÜN BOYU ŞEKİL VERDİ
Konferansın ardından atölye çalışmalarına başlayan Walker, gün boyunca cama şekil verdi. Walker, bu süre içinde cam sanatının inceliklerini kendisini izlemeye gelen sanatsever ile paylaştı. Walker’a festivale katılan diğer sanatçılar Gabe Feenan ve Mathieu Grodet da yardım etti. 7. Uluslararası Cam Festivali’ni Cemalettin Gökay Anaokulu öğrencileri ziyaret etti. Sıcak Cam Atölyesi’ni ziyaret eden minikler, Walker’in workshopuna katılarak yaptığı çalışmaları izledi.
ATÖLYE ÇALIŞMASI YAPILACAK
İngiltere’den Elliot Walker, Amerika’dan Gabe Feenan ve Kanada’dan Mathieu Grodet’in katıldığı festival, bugün Gabe Feenan’ın konferans ve atölye çalışması ile devam edecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi