Çel-Der’Den Pandemi Döneminde İhtiyaç Sahibi 500 Çocuğa Giyecek Yardımı

Videoyu Aç Çel-Der’Den Pandemi Döneminde İhtiyaç Sahibi 500 Çocuğa Giyecek Yardımı
A
a

Eskişehir'deki Çeltik Ve Çevre Köyleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Taş, Pandemi Döneminde İhtiyaç Sahibi 500 Çocuğa Yapılacak Giyecek Yardımlarını Hazırlarken Görülüyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’deki Çeltik ve Çevre Köyleri Yardımlaşma Derneği (ÇEL-DER); pandemi döneminde ihtiyaç sahibi 500 çocuğa yardım eli uzatarak giyecek yardımı yaptı.
ÇEL- DER tarafından pandemi döneminde; ‘Birlikte El Ele Yürüyelim’ projesi kapsamında, derneklerine bağlı 25 mahallede ihtiyaç sahibi 500 çocuğa mont, ayakkabı gibi muhtelif giyecek yardımında bulundu. Dernek Başkanı Mehmet Taş, yardımla ilgili yaptığı açıklamada, ”2018 yılında Eskişehir’de ÇEL - DER’i kurduk ve pandemi döneminde derneğimize bağlı 25 mahallede bulunan ihtiyaç sahibi çocuklarımızı tespit ettik. İhtiyaçlarına bir nebze katkı sağlayabilmek için başlattığımız ‘Birlikte El Ele Yürüyelim’ projemiz sonucunda; hayırsever hemşerilerimizin desteğiyle ihtiyaç sahibi 500 çocuğa muhtelif çeşitli giyecek yardımında bulunduk. Dernek olarak her zaman Eskişehir’de bulunan hemşerilerimizin yanında olduk ve her zamanda yanında olmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar birçok projemizi hep birlikte tamamladık. Bize güvenen, inanan tüm Eskişehir’deki tüm hemşerilerimize minnettarız’’ dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi