Çevreci Örnek İş Adamı

Videoyu Aç Çevreci Örnek İş Adamı
A
a

Kütahyalı Çevreci Örnek İş Adamı Mehmet Büyükuğur, Ofisinin Bulunduğu Sokağı Yaklaşık 10 Bin Lira Harcayıp Adeta Çiçek Bahçesine Çevirdi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahyalı iş adamı Mehmet Büyükuğur, yaklaşık 10 bin lira harcayarak ofisini ve ofisinin bulunduğu sokağı adeta çiçek bahçesine çevirdi.
Kütahya’nın yerli ailelerinden olan 61 yaşındaki Büyükuğur, Ali Paşa Mahallesi Merdivenli Sokak’taki ofisinin girişine saksılarla yaz çiçekleri ektirerek güzel bir görüntü oluşturdu. Büyükuğur, daha sonra esnafın da isteği üzerine sokağın orta refüjlerine aynı çiçekleri ektirmesi takdirle karşılandı.
Ofisini dostlarıyla buluşma ve sohbet evi şeklinde de kullandığını belirten Mehmet Büyükuğur, "Ben doğayı ve çiçekleri seven bir kişiyim. Ofisimin giriş kısmına saksılara çiçek diktirdim. Güzel bir görüntü oluştu ve çevredeki esnaf arkadaşlar sokağa da aynı şekilde çiçek ektirmemi istediler. İzmir’den getirttiğim Petunya ve mevsim çiçeklerini de sokağa diktirerek güzel bir görünüm kazandırdım. Bunun maliyeti bana yaklaşık 10 bin TL. Ayrıca, bu çalışmamda destek olan Kütahya Belediyesi’ne de teşekkür ederim" diye konuştu.
Merdivenli sokağı esnafları ise, Büyükuğur’a minnettar olduklarını ve bu sayede işlerinin açıldığını ifade ettiler.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi