CHP’li Çakırözer Eskişehir’deki Bileciklilerle buluştu…

Videoyu Aç CHP’li Çakırözer Eskişehir’deki Bileciklilerle buluştu…
A
a

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Bilecikliler Derneği’nde Eskişehir’deki Bilecikliler ile buluştu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Geçtiğimiz aylarda Odunpazarı bölgesinde bulunan Yeşil Konak’taki yeni yerlerine taşınan derneği ziyaret eden Çakırözer, Dernek Başkanı İrfan Öz ve dernek üyeleriyle gündemi değerlendirdi, Eskişehir’deki Bileciklilerin sorun ve taleplerini dinledi.
BİLECİKLİLERİ DİNLEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, haftasonu Eskişehir Bilecikliler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı İrfan Öz ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Çakırözer, Eskişehir ve Bilecik gündemini değerlendirdi, dernek üyelerinin talep ve sıkıntılarını dinledi.
Eskişehir Bilecikliler Derneği Başkanı İrfan Öz ve yönetimine sıcak konukseverlikleri ve davetleri için teşekkür eden Çakırözer, “Eskişehir’imiz ve Bilecik tarihimizdeki devletlerinkuruluşlarında, kurtuluş mücadelemizde ev sahipliği yapan şehirlerimizden. Eskişehir’imizde yaşayan çok sayıda Bilecikli hemşehrimiz var.Eskişehir’imiz ve Bilecikbirbirinin ayrılmaz paçası haline gelmiş durumda. Dayanışma ve birlikteliğimizi güçlendiren bu buluşmalar hepimiz için çok önemli, çok kıymetli. Bilecikli hemşehrilerimizle buluşmamızı sağlayan Dernek Başkanıİrfan Öz ve Bilecikli hemşehrilerimize sıcak konukseverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi