CHP vatandaşı dinliyor

Videoyu Aç CHP vatandaşı dinliyor
A
a

CHP Tepebaşı İlçe Örgütü tarafından İsmet İnönü Caddesi’ne stant açıldı. Stant hakkında bilgi veren Nedret Erten, vatandaşların standa gelip hayat pahalılığından dert yandığını ve CHP’ye güvendiklerini söylediklerini ifade etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tepebaşı İlçe Örgütü tarafından İsmet İnönü Caddesi’ne stant açıldı. Stant hakkında konuşan CHP Tepebaşı İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nedret Erten, CHP’ye üye olmak isteyen vatandaşların üyelik işlemlerini yaptıklarını ve iktidara geldiklerinde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiklerini söyledi. Vatandaşların daha çok hayat pahalılığından dert yandığını belirten Erten, standın 2 ay boyunca Çarşamba ve cumartesi günü açık olacağını ifade etti.

MİLLETİN MUTFAĞI YANIYOR

Vatandaşın mutfağında yangın olduğunu söyleyen Erten, “İktidara geldiğimizde ilk 6 ay içinde yapacağımız aile destek sigortasını anlatmak için vatandaşlara broşür dağıtıyoruz. Üye olmak isteyenleri üye yapıyoruz. Sorulara cevap veriyoruz. ‘İktidara gelince CHP neler yapacak?’ şeklinde sorular geliyor. Onları anlatıyoruz. Vatandaş özellikle hayat pahalılığından şikâyet ediyor. ‘Bu hayat pahalılığını nasıl önleyeceksiniz, milletin mutfağı yanıyor’ diyor. Genelde hayat pahalılığı soruluyor. Ekonomi çok kötü. Bunların düzelmesi lazım. Vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. 2 ay boyunca çarşamba ve cumartesi günleri standımızı açacağız. Sabit maaşlı insanların durumu çok kötü. Enflasyon aldı başını gidiyor ama maaşlara gelen zamlar ortada. Stanta ilgi şimdilik güzel” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir