ÇİÇEKLER BABALAR İÇİN

Videoyu Aç ÇİÇEKLER BABALAR İÇİN
A
a

Büyükşehir Belediyesi'nin dini bayramlar başta olmak üzere özel günlerde yıllardır gerçekleştirdiği mezarlıklardaki çiçek dağıtımı Babalar Günü’nde de devam etti. Rengarenk binlerce çiçek babasını ziyarete gelen vatandaşlara hediye edildi.

Büyükşehir Belediyesi'nin kendi seralarında yetiştirdiği ve caddeler ile bulvarları süsleyen rengarenk çiçekler, bu kez babalar için dağıtıldı. Her sene Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı'nda mezarlık girişlerinde dağıtılan çiçekler Babalar Günü’nde de vatandaşlarla buluştu.
ÜCRETSİZ RİNG SEFERİ
Asri Mezarlık ve Esentepe Mezarlığında binlerce çiçeği sosyal mesafe kuralına uyarak dağıtan ekipler, bu özel gün öncesinde Asri Mezarlıkta ot temizliği ve bakım çalışmalarının da gerçekleştirildiğini ifade ettiler. Ayrıca Asri Mezarlığa ulaşım konusunda vatandaşların sıkıntı yaşamaması için kent merkezinden ücretsiz ring seferleri de düzenlendi.
HOCA’YA TEŞEKKÜR
Kabir ziyaretinde bulunmak üzere mezarlıklara gelen ve Büyükşehir Belediyesi’nin armağanı olan çiçekleri alan vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ve tüm belediye çalışanlarına bu özel günde de kendilerini unutmadıkları için teşekkür ettiler. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi