Alpata Eskişehir logo sağı

Çiftçilere Yüzde 75 Hibe İle Ayçiçeği Tohumu Dağıtıldı

Videoyu Aç Çiftçilere Yüzde 75 Hibe İle Ayçiçeği Tohumu Dağıtıldı
A
a

Artan Yemeklik Yağ Fiyatlarının Önüne Geçmek Amacıyla Tarım Ve Orman Bakanlığı’Nın Başlattığı "Bitkisel Üretimin Geliştirilmesi Projesi" Kapsamında Afyonkarahisar’In Dinar İlçesinde Yüzde 75 Hibe İle Yağlık Ay Çiçeği Tohumları Dağıtıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Artan yemeklik yağ fiyatlarının önüne geçmek amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı’nın başlattığı "Bitkisel Üretimin Geliştirilmesi Projesi" kapsamında Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde yüzde 75 hibe ile yağlık ay çiçeği tohumu dağıtıldı.
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ’Bitkisel Üretimin Geliştirilmesi Projesi’ kapsamında yazlık ekim yapılabilecek alanların ve tüm ekilebilir arazilerin üretime kazandırılması amacıyla, proje kapsamında belirlenen ilçelerden olan Dinar’da yağlık ayçiçeği tohumlarının yüzde 75 hibe destekli olarak müracaatları alındı. Müracaatta bulunan ve hak sahibi olarak belirlenen çiftçilere Dinar Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü bahçesinde Kaymakam Selami Kapankaya, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yavuz Karakuyu tarafından tohumların dağıtımı yapıldı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi