ÇİFTELER KALKINACAK

Videoyu Aç ÇİFTELER KALKINACAK
A
a

Vali Özdemir Çakacak, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Çifteler ilçesini ziyaret etti. Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, ilçenin daha çok kalkınmasına yönelik yapılacak projelere büyük önem verdiklerini belirtti.

İlk olarak Çifteler Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Çakacak, Kaymakam Mehmet Uğur Arslan’dan ilçenin eğitim, sağlık ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı. İlçe halkının en önemli geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu söyleyen Kaymakam Arslan, Sakarya Nehrinin çıkış noktası olan ‘Sakaryabaşı’nın Çifteler’de olduğunu belirtti.
KAZANÇ DİLEDİ
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Çakacak, Kaymakam Arslan ile birlikte Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Vali Çakacak, göreve yeni seçilen Başkan Bıyık’a hayırlı olsun temennisinde bulundu. Belediyenin yaptığı çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında Vali Çakacak’a bilgiler veren Başkan Bıyık, ilçenin daha çok kalkınmasına yönelik yapılacak projelere büyük önem verdiklerini belirtti. Daha sonra ilçenin çarşısını gezen Vali Çakacak esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileyerek, vatandaşlarla sohbet etti.
İNCELEME YAPTI
Vali Çakacak, Kaymakam Arslan ve Belediye Başkanı Bıyık ile birlikte Türkiye’nin üçüncü büyük nehri olan Sakarya nehrinin doğduğu Sakaryabaşı’nda incelemeler yaptı. Vali Çakacak’a ziyaretinde, İl Jandarma Komutan J. Alb. İlhan Şen ve İl Emniyet Müdürü Engin Dinç de eşlik etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi