Ciğerci Aziz Koronavirüse Karşı Önlemini Aldı

Videoyu Aç Ciğerci Aziz Koronavirüse Karşı Önlemini Aldı
A
a

Eskişehir’De Faaliyet Gösteren ‘Ciğerci Aziz Usta’ Koronavirüsüne Karşı İşletmesini Dezenfekte Yaparak Müşterilerine Sağlıklı Bir Ortam Oluşturdu.

Eskişehir’de faaliyet gösteren ‘Ciğerci Aziz Usta’ koronavirüsüne karşı işletmesini dezenfekte yaparak müşterilerine sağlıklı bir ortam oluşturdu.
Eskişehir’in ünlü işletmelerinden ‘Ciğerci Aziz Usta’ koronavirüsüne karşı önlem aldı. Müşterilerinin hastalıktan korumak isteyen işletme dezenfekte çalışmalarını her gün düzenli olarak gerçekleştirmeye başladı. Gelen müşterilere de önlemler alan işletme bu sayede gelenlere daha sağlıklı hizmet vermeyi planlıyor.
Konuyla ilgili konuşan işletme sahibi Aziz Karagöz, koronaya karşı tedbirlerini aldıklarını ifade ederek, “Bu virüsle ülke olarak savaşacağız. Biz de üzerimize düşen görevlerini yerine getireceğiz. Gelen müşterilerimizin sağlığı için her gün dezenfekte yaparak onların sağlığını düşünüyoruz. Masa aralıklarının fazla olması olası durumların zaten önüne geçiyor. Hizmet veren çalışanlarımızda gereken tüm önlemleri almış durumda. Hizmetimizi en üst seviyede titizlikle yerine getirmeye devam ediyoruz” dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi