Çıkmaza Girildi!

Videoyu Aç Çıkmaza Girildi!
A
a

Eskişehirspor’da Divan Kurulu transfer yasağını kaldırmak için yoğu uğraş verse de son 26 imzayı almakta zorlanıyor. İstanbul’da imza almaya çalışan Fatih Baturaygil’in çıkan sorunlar karşısında adeta çıkmaza girdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Destek olan yok
Siyah-Kırmızılı kulübün yok olmaması için transfer yasağını bu dönemli ortadan kaldırmaya çalışan Divan Kurulu yoğun mesaisini sürdürüyor. Gece gündüz çalışan kurulu üyeleri, son 26 imzayı alamadı. İkna turlarına devam eden divan kurulu şu günlerde adeta yalnız bırakıldı. Ne şehrin ileri gelenleri ne eski başkanlar ne de yöneticiler tarafından yapayalnız bırakılan divan kurulunun adeta eli kolu bağlandı. Destek bulamayan ekip çaresiz.
İnatları inat…
12 Temmuz’daki genel kurul sonrası İstanbul’a gidip hem sponsorluk görüşmesi yapan hem de imza toplamaya çalışan Fatih Baturaygil çıkan sorunlar karşısında çıkmaza girdi. Alacaklı olan kişilerin para istemesi nedeniyle eli kolu bağlanan Baturaygil’in, anca yönetim oluşması ve kulübün yaşamasıyla birliktepara ödenebileceğini alacaklara söyledi. Ancak alacaklı kişilerin ikna olmaması nedeniyle Baturaygil’inpes etme noktasına geldiği belirtiliyor.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği - İYİ Parti
Kurban Bayramı tebriği - Eskişehir Kent Konseyi