Çizmelioğlu’ndan anket tepkisi

Videoyu Aç Çizmelioğlu’ndan anket tepkisi
A
a

Eskişehir AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Tepebaşı Belediyesi personelinin ev ev gezerek anket yaptığı ve vatandaşlara hangi partiye oy verdiğini sorduğunu iddia ederek tepki gösterdi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 Eskişehir'de geçtiğimiz hafta vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine açıklama yapan ilçe başkanı Çizmelioğlu, CHP'nin vatandaşları fişlendiğini öne sürerek, çalışan belediye personelinin CHP'ye üye olmaları konusunda da baskı uyguladıklarını ve üye olmayanlara mobbing uyguladıklarını iddia etmişti.
Çizmelioğlu yazılı açıklamasında, “CHP belediyelerinin sadece kendi seçmenine hizmet ettiği gerçeği zaten biliniyordu. Şimdi de sokak sokak, ev ev gezerek 'anket' adı altında vatandaşın hangi partiye oy verdiğini sordurarak sözüm ona fişleme yapmaya çalışıyor. Bu aciz çırpınışların bir sonu yok. Hangi belediye hizmetini sağlıkla yaptınız ki, Size oy çıkmayan sokaklardaki vatandaşı zor durumda bırakmayı düşünüp oy kazanmaya çalışacaksınız. Tepebaşı Belediyesi bünyesinde çalışanlara CHP'ye üye olmayanlara nasıl mobbing uyguladığınızı ve işten çıkartmak için bin bir bahane ürettiğinizi aldığımız şikayetlerle biliyoruz. Belediye çalışanları dahil hiç bir vatandaş hangi partiye üye olduğunu, hangi partiye oy attığını söylemek zorunda değildir. Vatandaşların yakasından düşün ve siyasi görüşüne göre değil bu şehrin bir vatandaşı olduğunu kabullenip, gerçek belediyecilik vasıflarınızı uygulayın" dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi