Çizmelioğlu’nun ayak sesleri!

Videoyu Aç Çizmelioğlu’nun ayak sesleri!
A
a

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Tepebaşı Teşkilatını ve Sandık Başkanlarını ve birçok Teşkilat Mensubunu iftarda ağırladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kent Palace’ta düzenlenen iftar programına yaklaşık 1500 kişilik teşkilat mensubunun yanı sıra Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve  Köse, Sakarya Milletvekili ve İl Koordinatörü Çiğdem Erdoğan Atabek, Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Harun Karacan ile İl Başkanı Zihni Çalışkan, ilçe başkanları, belediye başkanları, meclis üyeleri önceki dönem milletvekilleri, önceki dönem il ve ilçe başkanları, mahalle başkanları ve sandık başkanları ile çok sayıda parti üyesi katıldı. Programda konuşmalarıyla birlik ve beraberliğin vurgusunu yapan protokol üyeleri, AK Parti Tepebaşı Teşkilatına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.
 
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMA
Ev sahibi İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu yaptığı konuşmada ilçe yönetiminden, mahalle teşkilatına ve sandık başkanlarına kadar her kademenin 2023 seçimlerine hazır olduğunu vurgulayarak, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren mahalle, esnaf, yaşlı, hasta, engelli ziyaretlerimiz, Mahallem Söz Sende, Gönül Sofrası, Çay Simit programlarımızla her gün birçok hemşehrimiz ile bir araya gelerek
programlarımızı gerçekleştirdik. Bir akşamda 222 Ev Ziyareti ile ilçemizde sıkılmadık el, çalınmadık kapı, dokunmadık gönül bırakmayacağız” dedi.
 
DAVAMIZ ÜST SIRADA
Çizmelioğlu, “Biz şunu çok iyi biliyoruz; 2023 seçimleri sadece bir seçim değil. 2023 seçimleri sadece Türkiye seçimi değil. Azerbaycan, Filistin, Kuduslü mazlumlar için Balkanlar ve Türk Cumhuriyetleri aslında bakıldığında İslam Coğrafyası ile birlikte tüm dünya için çok önemli olduğunu biliyoruz ve biz bunun için Tepebaşı İlçe Teşkilatı olarak bugüne kadar gece gündüz nasıl çalıştıysak bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Bu salon, bu birliktelik, bu teşkilat Allah nasip ederse bundan önce olduğu gibi 92 Mahallesi, 5 bin 500 Sokağı, 831 Anakademe, kadın ve gençlik  olları sandık başkanları ve 37 bin üyesiyle bundan sonrada Tepebaşı bölgesinde ak davamızın yerini en üst sıraya taşıyacaktır” ifadelerini kullandı
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir