Çocuklarımıza hizmet ettik!

Videoyu Aç Çocuklarımıza hizmet ettik!
A
a

Şirintepe Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni ziyaret eden Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “2013’ten bugüne on binlerce çocuğumuz hiçbir ücret ödemeden buradan hizmet aldı. Sosyal belediyecilik böyle olur” diye konuştu.


Ziyaretinde merkezi gezen Başka Ataç yetkililerinden faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Polikliniğin örnek bir sosyal belediyecilik çalışması olduğunu ifade eden Başkan Ataç merkezden yararlanan çocuk sayılarına ilişkin bilgiler paylaştı.
2013’TEN BERİ HİZMETTE
Projenin sosyal belediyecilik örneği olduğuna vurgu yapan Başkan Ataç, “Diş hekimi bir belediye başkanı olarak tüm çalışmalara hekim gözüyle bakıyorum. Çocuklarımızın sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için koruyucu hekimlik çalışması olan Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni 2013’te hizmete sunduk. Çocuklarımız diş hekimi korkusu yaşamadan, gerekli durumlarda tedavileri yapılarak sağlıklı gülüşlere kavuşuyor. Bugüne kadar burada taramadan geçirilen çocuk sayısı 58 bin 972, tedavi edilen çocuklarımızın sayısı 29 bin 729’a ulaştı” diye konuştu.
KALİTELİ VE ÜCRETSİZ
“Eğitimlerimize de 23 bin 852 çocuğumuz katıldı” diyen Ataç, “Merkezimizde verdiğimiz psikolojik destekten ise 4 bin 674 çocuğumuz yararlandı. Üstelik on binlerce çocuğumuzun burada uzman kadromuzdan aldığı kaliteli hizmet tamamen ücretsiz” diye konuştu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi