Çorlu Muhtarlar Derneği Üyeleri Eskişehir'i gezdi

Videoyu Aç Çorlu Muhtarlar Derneği Üyeleri Eskişehir'i gezdi
A
a

Son yıllarda Türkiye’nin önemli cazibe merkezlerinden biri olan Eskişehir, yurtiçinden ve yurtdışından misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Son olarak, Çorlu Muhtarlar Derneği üyeleri misafir edildi. Misafirler park ve müzeleri gezdiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir’in güzelliklerini sosyal medya ve televizyonlardan gördüklerini ve şehri gezmeyi çok istediklerini ifade eden  Çorlu Muhtarlar Derneği üyesi 20 muhtar, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü ile iletişime geçerek, gezi programı düzenledi. Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü personeliyle birlikte, Eskişehir’de hafta sonunu Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesini ziyaret ederek geçiren Çorlu ilçesi muhtarları, havaların ısınmasıyla birlikte Porsuk Çayı üzerinde tekrar hizmet vermeye başlayan bot turlarına da katıldılar.

Eskişehir’de olmaktan ve şehrin güzelliklerini görmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Çorlu Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Arcan, kente kazandırılan projeler için Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i kutlarken, kendilerine gezilerde eşlik eden Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.

Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir