Covid-19 Aşısı Meydanda Yapılacak

Videoyu Aç Covid-19 Aşısı Meydanda Yapılacak
A
a

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Vanadşların Aşıya Olan İlgisini Arttırmak Ve Aşı Merkezlerindeki Yoğunluğu Azaltmak Amacıyla Kent Meydanına Kurulan Çadırlarda Aşı Uygulamasına Başlanıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından vatandaşların aşıya olan ilgisini arttırmak ve aşı merkezlerindeki yoğunluğu azaltmak amacıyla kent meydanına kurulan çadırlarda aşı uygulamasına başlanıldı.
İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde Afyonkarahisar kent meydanına kurulan çadırlarda Cavid-19 aşıları yapılacak. Bugün kurulan çadırlarda aşı yapacak personel görev alırken, henüz vatandaşların çadırda yapılacak aşılardan haberdar olmadığı dikkatlerden kaçmadı. Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Halkımızın Covid-19 aşısına olan teveccühü ile sağlık kurum ve kuruluşlarımızda yaşanan yoğunluğu azaltmak için Zafer Meydanı’na aşı uygulama çadırımızı kurduk ve aşı uygulamalarımıza burada da başladık. Aşıya karşı duyarlılıkları için bütün halkımıza teşekkür ediyoruz. Hep birlikte başaracağız” denildi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi