ÇÖZÜM İÇİN BURADAYIZ!

Videoyu Aç ÇÖZÜM İÇİN BURADAYIZ!
A
a

AK Parti Milletvekilleri Nabi Avcı ile Emine Nur Günay, Alpu ilçesini ziyaret etti. Günay, “Bizler fotoğraf vermek için değil çözüm için buradayız. İlk andan itibaren de vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

AK Parti Milletvekilleri Avcı ve Günay'ın ilçede yaşanan selden zarar gören yerleri ziyaret etti. Milletvekillerine ziyaretlerde, İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammed Ender Gümüş, İlçe Tarım Müdürü Sönmez Baş, ilçe başkanı Halil Yavuz, ilçe kadın kolları başkanı Meral Keskin eşlik etti. Milletvekilleri Avcı ve Günay, Alpu Kaymakamı Kübra Karaalioğlu'nu ziyaret ederek kendisinden ilçedeki durum, selden etkilenen alanlar ve vatandaşların durumu hakkında bilgi aldı.
DEVLET YANINIZDA
Avcı ve Günay, ilçe merkez ziyareti sonrası Büğdüz ve Ağaçhisar Mahallerinde yaşayan vatandaşlar ile bir araya geldi. Sorun ve talepler dinlendi. Büğdüz Muhtarı Nevzat Erken ve Ağaçhisar Muhtarı Mustafa Alan da görüşmede yer aldı. Ziyaretlere ilişkin açıklamada bulunan Milletvekili Günay, şu değerlendirmede bulundu: “Devletimiz ilgili kurum ve kuruluşlarıyla vatandaşımızın yanında. Yaşanan sel felaketi sonrası ilk andan itibaren Tarım İl Müdürlüğümüz ve Tarım İlçe Müdürlüğümüz ile irtibat halindeydik. Konuyu takip ettik. Bugün de son durum hakkında bilgi aldık ayrıca selden etkilenen alanları yerinde inceledik. Bizler fotoğraf vermek için değil çözüm için buradayız. İlk andan itibaren de vatandaşlarımızın yanındayız.” AA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi