ÇÖZÜME KAVUŞTURULDU

Videoyu Aç ÇÖZÜME KAVUŞTURULDU
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Covid-19 Virüs ile Mücadele Eylem Planı kapsamında oluşturulan ve 7 gün 24 saat vatandaşlara hizmet veren ALO 153 Kriz Masası’nı ziyaret etti.


“Küresel salgın sürecinde 65 yaş üzeri, engelli ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar başta olmak üzere Eskişehirlilere hizmet veren Kriz Masası’na gelen talepler, Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili ekipleri tarafından çözüme kavuşturuluyor. Biz de çalışmaları yerinde inceleyerek özveriyle çalışan personelimize teşekkür etmek için merkezi ziyaret ettik” diyen Süllü, Kriz Masası ekibinden bilgi aldı.
10 BİNDEN FAZLA
VATANDAŞA HİZMET
İlçe belediyeleri ve kurumlar ile koordinasyon içinde çalışan Kriz Masası ekipleri, Süllü’ye son bir ayda yaklaşık 10 binden fazla vatandaşa hizmet verildiğini, belediye yetkisinde olmayan konuların da ilgili kuruluşlara yönlendirildiği bilgisini verdi. Süllü, “Bu zor günleri atlatmak için vatandaşlarımız evlerinde kalırken, Büyükşehir Belediyemiz ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamak için, 7/24 çalışıyor. Özellikle, sokağa çıkma yasağı günlerinde, kriz belediyeciliği kapsamında vatandaşın ihtiyaçları için yoğun mesai harcıyor. ALO 153 Kriz Masası’na gelen talepler, sahadaki mobil ekipler tarafından kısa sürede karşılanıyor” açıklamasında bulundu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi