CUMHURİYET PROJESİ

Videoyu Aç CUMHURİYET PROJESİ
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) tarafından düzenlen yerel yönetimlerle Eskişehir başarısı örneği toplantısında, Yılmaz Büyükerşen yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vererek deneyimlerini paylaştı.

Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Salonunda düzenlenen programa, Eskişehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP İl Başkanı Enver Kiraz ve çok sayıda davetli katıldı.
GURUR DUYUYORUZ
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Aslında kimi kentler deyince aklımıza isimler geliyor. Eskişehir deyince akla Yılmaz Büyükerşen geliyor. Hocamızın yaptığı çalışmalar tam da Cumhuriyetin projesidir. Fakir ve yoksul bir ailenin çocuğu geliyor, önce üniversitede hoca oluyor. Onun bu yaptıkları aslında Cumhuriyetin tam kendisidir. Yılmaz Büyükerşen bütün dünyaya Anadolu insanının neler yapabileceğini en güzel şekilde göstermiştir ve onu burada ağırlamaktan tekrar gurur duyuyoruz” diye konuştu.
MALATYA ÇOK DEĞİŞTİ
Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Bu mevsimde ve tam belediye bütçelerinin hazırlandığı dönemde buradayım. Biliyorsunuz ben maliye hocasıyım ve bütçeye de çok dikkat ederim. Daha evvel Rektörlük görevini yaparken, Malatya'ya iki seyahatimi hatırlıyorum. Malatya çok değişmiş ve ben burada olmaktan gurur duyuyorum” diye konuştu. İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi