DAİMA KALBİMİZDE

Videoyu Aç DAİMA KALBİMİZDE
A
a

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 81. ölüm yıl dönümü nedeniyle 30 bin silindiri birleştirerek muhteşem bir Atatürk silueti oluşturdu. Büyükerşen’in sosyal medyada paylaştığı video 1 milyondan fazla kişiye ulaştı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 81. ölüm yıl dönümünde sosyal medya hesaplarından özel bir video yayınladı.
MUHTEŞEM PROJE
Büyükşehir Belediyesi 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıldönümünde belediye sporcularıyla muhteşem bir projeye imza attı. Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu'nda 30 bin silindirden Atatürk'ün siluetini oluşturan gençlerin videosunu Başkan Büyükerşen sosyal medya hesaplarından paylaştı. “Biz daima O’nun izindeyiz, O daima bizim kalbimizde” notuyla projenin videosunu paylaşan Başkan Büyükerşen, belediye sporcularına teşekkür etti. Video sosyal medyada 1 milyondan fazla kişiye erişirken Tuncay Özkan, Metin Uca, Tolga Çevik, Funda Arar gibi binlerce takipçisi olan siyasiler ve sanatçılar videoyu paylaştı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Büyükşehir Belediyesi de projeye destek veren Eskişehir Teknik Üniversitesi, piyanist Görkem Edis ve Konfida’ya teşekkür etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi