Dalgıç’tan Çizmelioğlu’na yanıt

Videoyu Aç Dalgıç’tan Çizmelioğlu’na yanıt
A
a

Tepebaşı bölgesindeki yol ve kaldırım çalışmalarına yönelik eleştirilere yanıt veren CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, “Halkımız, bugüne kadar Tepebaşı’nda hizmet edene destek olmuş, hizmete engel olanlar ise sürekli kaybetmiştir” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, AK Partili Hakan Çizmelioğlu’nun Eskibağlar Mahallesinde Tepebaşı Belediyesi tarafından gerçekleşen kaldırım ve asfalt çalışmalarının zamansız olduğuna yönelik eleştirisine yanıt verdi.
Anlayış Gösterildi
Tepebaşı Belediyesi ekipleri tarafından Eskibağlar’da 43, Yenibağlar’da 23 ve Güllük Mahallesinde yenileme çalışmalarının yapıldığını söyleyen CHP’li Dalgıç, “Çalışmaların hızlı yürümesi içinde mahalleler özelinde ihaleye çıkılmış, yol ve kaldırım ihtiyacı olan mahalle ve sokakların bir an önce bitirilmesi hedeflenmiştir. Yol ve asfalt çalışması elbette gürültü ve toza sebep olacak ve çevreye rahatsızlık verecektir. Ancak bunun dünyada başka bir yolu da yoktur. Tepebaşı Belediyesi’nin hizmet anlayışına alışık olan bölge halkı, kısa süreli bu rahatsızlıklarda, bugüne kadar anlayış göstermiş, bundan sonra da gösterecektir” diye konuştu.
Önemli Bir Tespit
Dalgıç, “Tüm bu gerçekler ortadayken, yol ve kaldırım yapılmasına ‘zulüm ve eziyet’ diyen bir kişiyi halkımızın ciddiye almayacağı ortadadır. Hizmet edeni ve hizmete karşı çıkanı çok iyi bilen halkımız, bugüne kadar Tepebaşı’nda hizmet edene destek olmuş, hizmete engel olanlar ise sürekli kaybetmiştir. AKP Tepebaşı İlçe Başkanının, esnaf kan ağlıyor tespiti yerinde ve önemli bir tespittir. Ancak esnafın perişanlığının sebebi sokağına yol ve kaldırım yapılması değil, pandemide sahipsiz bırakılmasıdır” ifadelerini kullandı.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi