Dayanışma kampanyası

Videoyu Aç Dayanışma  kampanyası
A
a

Koronavirüse salgını döneminde İhtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak için dayanışma kampanyası başlatan Odunpazarı Belediyesi, Aşevi ile de ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor. 


Tedbir çalışmaları kapsamında temizlik ve dezenfekte uygulamalarını sürdüren, vatandaşlara “Evde Kal” çağrısı yapan Odunpazarı Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmadı. Yaşanan zorlu günlerin dayanışma ile atlatılabileceğini vurgulayan Odunpazarı Belediyesi, dayanışma kampanyası başlattı.
Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar, 150 TL değerinde olan yardım paketlerinden alarak destek olabilecek. Yardım paketlerinin içinde tamamı Tarım Kredi Birlik ürünleri olan: 1kg kuru fasulye, kırmızı mercimek, nohut, barbunya, bulgur, pirinç, toz şeker, un; 900 gram zeytin, 830 gram domates salçası; 500 gram çay, makarna, helva; 400 gram k. fındık kreması; 1 litre ayçiçeği yağı ile sabun ve kolonya bulunuyor. Odunpazarı Belediyesi Aşevi, vatandaşların evlerinden çıkmamaları için Aşevi’nden faydalanan 214 vatandaş ile bölgede yaşayan 65 yaş üstü dar gelirli aileler ve dezavantajlı guruplara erzak ve tek kullanımlık kaplarla 3 çeşit yemek ulaştırıyor. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi