DAYANIŞMAYI BÜYÜTELİM!

Videoyu Aç DAYANIŞMAYI BÜYÜTELİM!
A
a

CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediyesi’nin salgınla mücadele kapsamında ‘Şehir paylaşmaktır’ sloganıyla başlattığı kampanyaya destek verdi. CHP’li vekiller Eskişehirlilere bütçeleri doğrultusunda paylaşım kolisi satın alma çağrısında bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin pandemide zor durumda olan ihtiyaç sahiplerine destek amacıyla ‘Şehir paylaşmaktır’ sloganıyla başlattığı kampanyaya destek verdi. Çakırözer ve Süllü, Eskişehir’deki hayırsever yurttaşları ihtiyaç sahibi yurttaşlarla dayanışma göstermek için kampanyaya destek olmaya davet etti.
ATLATACAĞIZ
Eskişehir’de belediyelerin sosyal belediyecilik anlayışıyla pandemide zor durumda olan esnafa, çalışanlara ve ihtiyaç sahibi yurttaşlara destek için başlattığı kampanyaların çok kıymetli olduğunu söyleyen Çakırözer ve Süllü, “Bu süreçte yurttaşlarımızın salgından en az etkilenmesi adına çalışmalarını sürdüren ve onlara destek için elinden geleni yapan belediyelerimiz ile hayırsever yurttaşlarımıza minnettarız. Bu zor günleri hep birlikte dayanışma ile atlatacağız” dedi.
ANLAMLI PROJE
Eskişehirlilere bütçelerine uygun paylaşım kolilerini satın alarak kampanyaya destek olma çağrısında bulunan Çakırözer ve Süllü şu mesajı verdi: “Şehrimizin yerel üreticilerinden ve ülkemizin üretici kooperatiflerinden gelen doğal ve güvenli ürünlerinin yer aldığı koliler market.eskisehir.bel.tr web sitesinin yanı sıra Haller Gençlik Merkezi yanı ve Adliye Sarayı yanında bulunan Üretici Marketler’de satılıyor. Her zaman dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen Eskişehirliler pandemi döneminde de koliler ile hem yerel üreticiye hem de şehrin esnafına, kahve, kafe ve restoran çalışanları ile sokak müzisyenlerine destek olacaktır. Bu anlamlı projeyi başlatan Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile belediye çalışanlarına ve kampanyaya katkı veren hayırsever hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.” HM
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi