Deneyimli Vatandaşlar Bilgilendiriliyor

Videoyu Aç Deneyimli Vatandaşlar Bilgilendiriliyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi’Nin Korona Virüse Karşı Bilgilendirme Çalışmalarına Kapsamında, Sağlıklı Yaşlılar Konuk Evi Sakini Vatandaşlara, Virüsten Korunma Yolları Hakkında Önemli Bilgiler Aktardı.

Tepebaşı Belediyesi’nin Korona virüse karşı bilgilendirme çalışmalarına kapsamında, Sağlıklı Yaşlılar Konuk Evi sakini vatandaşlara, virüsten korunma yolları hakkında önemli bilgiler aktardı.
Tepebaşı Belediyesi, dünya geneli ile birlikte ülkemizde de ciddi bir sağlık tehlikesi haline gelen Korona virüs hakkında gerçekleştirdiği bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Yaşam Köyü’nde bulunan Sağlıklı Yaşlılar Konuk Evi sakini deneyimli vatandaşlara Korona virüs ve korunma yolları hakkında önemli bilgiler verildi. Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından gerçekleştirilen bilgilendirmede deneyimli yurttaşlara hijyen ve virüsten korunma kuralları, dikkat edilmesi gereken hususlar gibi konular anlatıldı. Zabıta ekipleri de deneyimli vatandaşlara sosyal mesafenin korunması ve dışarı çıkılmaması gerektiğini aktardı.
Korona virüs hakkında gerçekleştirilen bilgilendirme çalışmasından dolayı memnuniyetini bildiren deneyimli vatandaşlar da Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi