DERHAL VAZGEÇİLSİN

Videoyu Aç DERHAL VAZGEÇİLSİN
A
a

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, Odunpazarı Belediyesi tarafından belirlenen içkili yerler bölgelerine ilişkin ziyaretleri sürdürüyor.


AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Acar, Vişnelik Mahallesi Kayıhan Sokakta, İstiklal Mahallesi Başarılı Sokak ve Adalar Sokakta yapılması planlanan “barlar sokağı”na tepki gösteren vatandaşları, esnafı ve mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Acar, Odunpazarı ilçesinde vatandaşların huzurunu ve güvenliğini tehdit eden içkili yerler kararına tepkilerinin sürdüreceğini bildirdi.
TEPKİ ÇEKİYOR
Vişnelik Mahallesi Kayıhan Sokaktaki esnafı, mahalle sakinlerini ve muhtarları ziyaret ettiğini anlatan Acar, şunları kaydetti: “Bölgede yaşayan vatandaşlarımız da bu bölgede toplumsal huzuru bozan içkili yerler kararına tepki gösteriyor. Sosyal yaşam alanlarına ve eğitim bölgelerine de yakın olan Kayıhan Sokakta çocuklarımızın geleceğine, huzuruna ve sağlığına engel oluşturan bu bölgelere içkili mekanların açılmasından vazgeçilmelidir. Aynı şekilde İstiklal Mahallesinde de esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın tepkisini çeken, hiçbir şekilde destek görmeyen bu bölgelere de içkili mekan ruhsatı verilmesini istemiyoruz.”
MÜCADELE SÜRECEK
“Mahalle muhtarımızla da yaptığımız istişarelerde mahalle sakinlerimizin ve muhtarlığın fikri ve görüşü alınmadan bu kararın alınması sosyal ve halkçı olduğunu iddia eden bir belediye başkanına yakışmamaktır” diyen Acar, “Odunpazarı Belediyesinin bu karardan derhal vazgeçmesini bekliyoruz. Vatandaşımızın düşüncelerine kulak verilmeli, aksi takdirde bizler milletimizin talepleri doğrultusunda mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. AA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi