Desteğe hazırız

Videoyu Aç Desteğe hazırız
A
a

Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Hüseyin Özcan İdlib’de gerçekleşen ve 36 Mehmetçiğin şehit olmasıyla sonuçlanan hain saldırıyı kınadı. Özcan, “Devletin siyasi, akıl, öngörü, imkan ve kudret kapasitesiyle uygun olarak alacağı kararlara DP olarak destek vermeye hazırız” dedi.

Parti binasında açıklamalarda bulunan Özcan, sorumlularına gereken cevabın verilmesi konusunda devletin siyasi, akıl, ön görü, imkan ve kudret kapasitesiyle uygun olarak alacağı kararlara DP olarak destek vermeye hazır olduklarını vurguladı.
ÖZCAN SERT ÇIKTI
Özcan, “Bilinmelidir ki Türkiye, Suriye topraklarında uluslararası hukuka uygun olarak, haklı gerekçelerle bulunmaktadır. Türk Silahlı kuvvetleri bölge barışına katkı sağlamak için bölgede konuşlandırılmıştır. Komşumuz Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygı duyan, Türk vatanının güvenliğini sağlamak için Suriye’de bulunan Türk silahlı kuvvetleri unsurlarının, bölgedeki varlığının gerekçeleri ortadan kalkıncaya kadar harekâtına devam etmesi konusunda desteğimiz tamdır” diye konuştu.
DEVLETİN YANINDAYIZ
“Demokrat Parti tüm kurumlarımızla beraber, vatanımızı namus, Mehmetçiği Türk milletinin kutsal emaneti olarak görmekteyiz” diyen Özcan, “Yapılacak her saldırıya göğsümüzü siper etmeye hazır ve namusumuza, kutsal emanetimize yapılmış ve yapılması muhtemel saldırılarda devletimizin yanındayız” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi