Destek alamazsak transferi açmak zor!

Videoyu Aç Destek alamazsak transferi açmak zor!
A
a

Eskişehirspor’da Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek öncelikli hedefin Trabzonspor dosyasını kapatmak olduğunu belirtti. Başkan Şimşek, “Yeterli desteği sağlayamazsak transfer tahtasının açılması da zor” ifadelerini kullandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kadro kurmakta zorlanıyor
 Ülkemizin köklü kulüplerinden Eskişehirspor, yaşadığı ekonomik sıkıntılar ve geçmiş dönemde forma giyen futbolcular ile antrenörlere ve bazı kulüplere olan borçlarından dolayı uygulanan transfer yasağı dolayısıyla kadro kurmakta zorlanıyor. Maddi imkansızlıklarla boğuşan Eskişehirspor, geçmişte forma giyen futbolcular ve antrenörler ile bazı kulüplere olan borçlarını ödemek için kurduğu "dosyakapat. com" adlı internet sitesi aracılığıyla toplanacak parayla ilk olarak Trabzonspor dosyasını kapatacak.
 Önce Trazonspor borcu
Yönetim yaklaşık 10 gün önce geçmişten kalan borçları kentin desteğini alarak kapatmak için "dosyakapat.com" adlı internet sitesini kurarak yeni kampanyanın startını verdi. Siteye giren bağışçılar "Destek ol" butonuna tıklayıp, en az 26 lira olmak üzere diledikleri miktarda parayı kulübün hesabına gönderebiliyor. Eskişehirspor yöneticileri, bu kampanyadan elde edilecek olan parayla ilk önce Trabzonspor'a olan borcunu ödemeyi planlıyor.
 Kulüp borç batağında
Es Es’te Başkan Mehmet Şimşek, kulübün adeta borç batağında olduğunu belirterek, yönetici bile bulunamaz hale gelindiğini söyledi. Yönetime geldikleri günden itibaren geçmişteki borçlarla mücadele etmeye başladıklarını anlatan Başkan Mehmet Şimşek, "İlk önce FIFA'da olan dosyaları hallettik. Yabancı futbolcuların avro ile olan sözleşmeleri gereği FIFA'dan gelen büyük cezalardan dolayı önce onları temizledik, 10-11 dosyayı tamamen kapattık” dedi.
Hedefimiz ligde kalmak
Başkan Şimşek, Eskişehir temsilcisinin altyapıdan yetiştirdiği çocuklarla sahaya çıktığını anımsatarak, bu yıl ki hedeflerinin ligde kalmak olduğunu vurguladı. Sahada sportif başarıyı elde edemediklerine değinen Şimşek, şunları kaydetti; “Futbolcularımız genç olduğundan kırmızı kartlarda, penaltıda ya da gol yediklerinde konsantrasyonlarını kaybediyor. Toparlamaları çok zor oluyor. Çoğu futbolcumuz sahaya ilk kez çıkıyor. Lig bitene kadar bir şeyleri düzeltebilir miyiz bilmiyoruz.”
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir