DESTEKLER GÜÇ VERDİ

Videoyu Aç DESTEKLER GÜÇ VERDİ
A
a

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) ESBEM Sınav ve Belgelendirme Merkezi’ne bir destek de Anot Şirketler Grubu’ndan geldi. EOSB Başkanı Nadir Küpeli ve ESBEM Başkan Vekili Yavuz Ayva firmayı ziyaret ederek, Genel Müdür Mustafa Gönenli’ye teşekkür plaketi takdim etti.

ESBEM Sınav Belgelendirme Gözetim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. unvanıyla faaliyet gösteren ESBEM’e sanayicilerin destekleri artarak devam ediyor. ESBEM’e bir destek de Anot Şirketler Grubu’ndan geldi. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli, ESBEM Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yavuz Ayva firmayı ziyaret ederek, Anot Şirketler Grubu Genel Müdürü Mustafa Gönenli, Anot Grup Genel Müdür Yardımcıları Eren Gönenli ve Eray Gönenli’ye desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyarete ilişkin konuşan Başkan Küpeli, “2019 yılı içerisinde lansmanını yaparak kamuoyuna duyurduğumuz ESBEM şirketimiz yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ve çalışanlarımızın üstün gayretleriyle kısa sürede büyük yol kat etti. Merkezimize katkıda bulunan çok kıymetli sanayici dostumuz aynı zamanda Anot Şirketler Grubu Genel Müdürü Mustafa Gönenli ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Sanayicimizin yaptığımız işlere olan desteği bizi çok mutlu ediyor, bize yeni adımlar atmak konusunda büyük güç veriyor” dedi.

TEK YETKİLİ MERKEZ
EOSB ESBEM Başkan Vekili Yavuz Ayva’da, ESBEM’in Eskişehir’de sınav ve belgelendirme hizmeti verebilen tek yetkili merkez olacağını aktararak, “Merkezimiz tüm süreçleri tamamladığında şehrimizde metal, makine, kimya ve plastik ile ulaştırma ve lojistik gibi 4 farklı sektörde sınav ve belgelendirme hizmeti verebilen tek yetkili merkez olacak” diye konuştu.

HER ZAMAN HAZIRIZ
ESBEM’e yürütülecek sınav faaliyetleri için işyerlerinin kapılarını açan Anot Şirketler Grubu Genel Müdürü Mustafa Gönenli ise, “Gelişen sanayiyi desteklemek için elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız, üretimi ve nitelikli çalışan sayısını desteklemeden bunun olmayacağını da çok iyi biliyoruz. Böyle bir girişime destek olabildiysek ne mutlu bize. Bundan sonra hem ESBEM’in çalışmalarına hem de yeni kampüsünde eğitime başlayacak meslek lisemize elimizden gelen desteği sağlayacağız” ifadelerini kullandı. HM
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi