Diri’den kongre çağrısı

Videoyu Aç Diri’den kongre çağrısı
A
a

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı Murat Diri Altınordu maçı sonrası kongre çağrısı yaptı. Diri, “Olmuyorsa olmuyordur. Israrcı olmanın artık anlamı yok, bu yama dikiş tutmaz, kongreye gidilmeli” ifadelerini kullandı.

 Susamam artık
Mevcut Başkan Osman Taş’a seslenen Diri, “İyi niyetten şüphe duymadık ama olmuyorsa olmuyordur. Susamam artık. Eskişehirspor zarar görüyorsa biz susmayız. Susamayız… Biz Eskişehirspor’un Neferleriyiz. 30 Ağustos tarihinde söylediğimi tekrarlıyorum. Eskişehirspor menfaatlerine uygun hareket edelim. Eğer yapılabiliyorsa iptal edilen kongre kararı yok sayılıp, 19 Eylül’de kongre yapılmalıdır. Zaten -3 puan silmeyi de kesin yedik. -8 olarak Menemen maçına çıkacağız” diye konuştu.
 
Artık sabır kalmadı
Diri, “Altınordu maçını bütün camia bir umut bekledi ancak olmadı. Gelinen noktada ısrarcı olmanın bir anlamı kalmadı. Bu yama dikiş tutmaz. Temmuz ayından beri hep uyardım sürekli söyledim. Ancak hep bir umut aşılandı gerçekler görmezden gelindi.  Osman Taş kulübün parasını çalmadı çırpmadı ama büyük vaatlerle yola çıktı ve maalesef yolda kaldık. Artık ısrar edilmesi telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurur ve tribünlerin artık sabrı kalmadı. Kongreye gidilmeli” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi