DİSİPLİNDEN KOPTUK

Videoyu Aç DİSİPLİNDEN KOPTUK
A
a

Altınordu’ya 4-2 kaybeden Es Es’te Teknik Direktör Fuat Çapa açıklamalarda bulundu. Çapa, “Çok fazla istemekten oyun disiplininden koptuk” dedi.

“Beceriksiz kaldık”
“Beklemediğimiz bir sonuçla karşı karşıyayız” diyen Çapa, “1-0 öne geçtik. Bizim 3 puana ihtiyacımız olduğu için, çok fazla istemekten oyun disiplininden koptuk. Çok fazla alan verdik. Ama ikinci devre girdiğimiz pozisyonlara baktığımızda 4-5 tane net pozisyonumuz var. Son paslarda biraz güçsüz ve beceriksiz kaldık. Bu maçı geride bırakacağız. Önümüzde 8 hafta var. Bu sekiz hafta final haftasında geçecek” diye konuştu.
 
“Kıyaslamalar başladı”
Futbolculara yöneltilen eleştilere sitem eden Çapa; “Tabi ki; eleştiri olacak. Ama oyuncularımıza yapılan eleştirileri kabullenmiyorum. Çünkü haftalardır sakat olan oyuncu için “neden yok” deniyor. Kıyaslamalar başladı. Ama biz sezonu bu oyuncular ile bitireceğiz. Hepsi bizim çocuğumuz. Birileri bizim evladımızda diğerleri üvey evladımız mı? Bugüne kadar 1 lira para almamış oyuncu grubunu bu kadar eleştirmek doğru mu?” dedi.
 
1000
icon
Davut 18 Mart 2019 13:14

Fuat hoca şu soruya net bir cevap ver Cemali Sertel' e niçin kesik attın ve oynatmıyorsun ? Sissoko nun her pası isteyip alması ve bonkörce kafasına göre harcamasına ne diyeceksin ? Emre Güral da ne buluyorsun ? Milinkoviç sadece Karabük gibi zayıf takımlara karşı oynayabilir bunları görmüyormusun?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi