Doktorum Evde

Videoyu Aç Doktorum Evde
A
a

Özel Gürlife Hospital COVID-19 salgını sebebiyle çeşitli sebeplerle dışarıya çıkamayan hastalarına online destek vermeye başladı.

Randevusu olan ancak hastaneye gitmekte tereddüt yaşayan, yaş durumundan dolayı dışarı çıkamayan, COVID-19 şüphesi olan hastalar online olarak uzman hekimlerden bilgi alabilecek.

Uygulama kapsamında hastalar evden çıkmadan, cep telefonları üzerinden Özel Gürlife Hospital doktorlarına ulaşarak rahatsızlıklarını aktarabiliyor. Hekimin gerekli görmesi durumunda, hastaya tahlil ve tetkikler için kuruma gelmesi öneriliyor. 7/24 web sitesi üzerinden alınabilecek randevularla, Saat 10.00-16.00 arasında gerçekleştirilecek olan online görüşmeler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Detaylı bilgi ve randevu için 444 2 026 numaralı hattan iletişim sağlayabilecek. Özel Gürlihe Hospital Başhekimi Ali Özdemir “Herkesin evinde kalabilmesi için, Gürlife Hospital hekimleri ve çalışanları olarak bu uygulamayı hayata geçirdik. Bizler sizin için buradayız, sizler sağlığınız için evde kalın” diyerek açıklamada bulundu. NESLİ ÖZKAY

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi