DOLANDIRMADIM ZEKATLARI ALDIM!

Videoyu Aç DOLANDIRMADIM ZEKATLARI ALDIM!
A
a

Çiftlik evinde, psikolojik rahatsızlığı bulunan bazı kişileri tedavi etme bahanesiyle paralarını alarak dolandırıcılık yaptığı iddia edilen Sibel G, çıkarıldığı mahkemede, “Gelen danışanlarım da kurban gibi, zekat gibi yardımlar yapıyorlardı. Ben kimseyi dolandırmış değilim” dedi. 

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın duruşmasına, tutuklu sanıklar Sibel G. (50) ve oğlu Sadık Hamza G. (25) koronavirüs tedbirleri kapsamında Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, tutuksuz sanıklar Serkan D. ve Hasan Can B. ile mağdurlar ve tarafların avukatları mahkeme salonunda hazır bulundu.

TAHLİYE İSTEDİ!

Şikayetçi olan 27 kişiyi 13 milyon lira dolandırmakla suçlanan sanık Sibel G, suçlamaları reddederek, kendisinin yaşam koçu olduğunu, müşterilerinden seans ücreti olarak da sadece 200 lira aldığını öne sürerek tahliye ve beraatini istedi. Sanık Sibel G, kendisinden şikayetçi olan herkesin eski müşterisi olduğunu iddia ederek, “Uyguladığım seanslar neticesinde sonuç aldıysam bunun bir karşılığı olacaktı. Ücretimi genellikle almıyordum. Gelen danışanlarım da kurban gibi, zekat gibi yardımlar yapıyorlardı. Ben kimseyi dolandırmış değilim” dedi.  

DAVA ERTELENDİ

Mahkeme heyeti, sanıklardan avukat Hamza G'nin tahliyesine karar verirken, diğer tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi. AA

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi