Down Sendromlu Ebru’Nun Gelinlik Ve Kına Gecesi Hayali Gerçekleşti

Videoyu Aç Down Sendromlu Ebru’Nun Gelinlik Ve Kına Gecesi Hayali Gerçekleşti
A
a

Kütahya Multipl Skleroz (Ms) Epilepsi İle Yaşam Derneği Başkanı Münevver Altın, Dernek Üyesi Down Sendromlu Ebru Şener'in Gelinlik Ve Kına Gecesi Hayalini Gerçekleştirmenin Sevincini Yaşadıklarını İfade Etti.

Kütahya Multipl Skleroz (MS) Epilepsi ile Yaşam Derneği Başkanı Münevver Altın, dernek üyesi down sendromlu Ebru Şener’in gelinlik ve kına gecesi hayalini gerçekleştirmenin sevincini yaşadıklarını ifade etti.
Altın, yaklaşık 90 kişinin katıldığı bir organizasyonla 35 yaşındaki Şener için gece düzenlediklerini türküler işliğinde kendisine kanı yakıldığını belirtti.
Şener’in gelinlik giyerek saatlerce gönlünce eğlendiğini belirten Altın, "Kütahya Multipl Skleroz (MS) ve Epilepsi ile Yaşam Derneği olarak down sendromlu Ebru Şener’in hayalini yerine getirdik. Ebru Şener için Kütahya’da bir otel salonun’da temsili bir kına gecesi organize edildi ve kına yakıldı. Gecede, yöresel kıyafetler giyilip şarkılarla oyunlar oynandı. Ebru Şener’in kına gecemize destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum" dedi.
Geceye, Kütahya Zafer Kulübü Başkanı Ümran Öztürk, Kütahya Çölyak Derneği Başkanı Nuray Sayınaer, Kütahya Biyonik kulaklı Çocuklar Derneği Başkanı Nimet Sarıkaya ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi