Durgunsu Kano Türkiye Kupası Yarışları Eskişehir’de başladı

Videoyu Aç Durgunsu Kano Türkiye Kupası Yarışları Eskişehir’de başladı
A
a

Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Kupası Yarışları Sarısungur Göleti’nde başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Durgunsu kano yarışları için ülkemizde bulunan en iyi parkurlardan biri olan Sarısungur Gölet’i her yıl olduğu gibi kano yarışlarına evsahipliği yapmaya devam ediyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin kendi imkânları ile yaptığı parkur ülkemiz kano ve dragon sporcuları için önemli bir hizmeti yerine getiriyor.
SarısungurGöleti’nde yapılan şampiyonada, ESKİ Genel Müdürlüğü’nün mühendisleri ve teknik ekipleri tarafından gerekli bakımları yapılarak kurulan “Otomatik Çıkış Sistemi” de faaliyete geçti.
10-12Haziran tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Kupası Yarışlarına,15 şehirden 23 takımve 236 sporcu katılırken yarışlarda ilk gün 1000 metre yarışları gerçekleştiriliyor.
Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nden 9 sporcunun mücadele ettiği yarışlar Cumartesi günü 500 metre, Pazar günü 200 metre yarışları ile tamamlanacak.
Büyük heyecana sahne olacak yarışların tamamlanmasının ardından Pazar günü yapılacak ödül töreni ile Durgunsu Kano Türkiye Kupası Yarışlarısona erecek.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir