Durum içler acısı!

Videoyu Aç Durum içler acısı!
A
a

2019-2020 sezonu öncesi Eskişehirspor büyük bir tehlike ile karşı karşıya. Es Es’in Ruud Boffin, Sebastian Pinto ve Jeremy Bokila’ya 1 milyon euro yani yaklaşık 7 milyon liralık ödemeyi haziranın ilk haftasına kadar yapması gerekiyor. Bu borç ödenmez ise puan silme ve transfer cezası kapıda.   

Boffin’e 480 bin euro
Eskişehirspor 2019-2020 sezonuna da büyük sıkıntılar içinde başlayacak gibi görünüyor. Küme düştükten sonra alacağı bulunan birçok oyuncusuna ödeme yapması gereken Es Es’in önünde büyük bir tehlike var. Es Es eski kalecisine Ruud Boffin’e 480 bin euro borçlu. Antalyaspor’un 2 senedir kalesini koruyan Belçikalı kaleciye ödeme yapılmaz ise 6 puan silme cezası gelecek.
Alacağı 3 buçuk milyon!
2015-16 sezonunda futbolculuk döneminin sonlarında Eskişehirspor’dan oldukça yüklü miktarda bir teklif alan Sebastian Pinto’nun ise 540 bin euro alacağı bulunuyor. Kırmızı Şimşekler, haziranın ilk haftasında Şilili oyuncuya ödeme yapmaz ise 3 puan silme cezası alacak. Ayrıca Bokila’nın ise yetiştiği iki kulübe Es Es’in ödeme yapması gerekiyor. Bu ödeme yapılmaz ise Şimşekler transfer cezası alacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi