Efsane Es Es bir araya geldi

Videoyu Aç Efsane Es Es bir araya geldi
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği üyesi Efsane Eskişehirsporlu futbolcular ile bir araya geldi. Ataç, derneğin dayanışma toplantısına katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Buluşmanın mutluluğu
 Dernek Başkanlığını da sürdüren Ataç, etkinlikte Eskişehirspor’un emektarları ile sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu. Buluşmada futbolcular adına söz alan Hüdai Doğu, “Bugün aramızda olmayan çok arkadaşımız var, hepsini rahmetle anıyoruz. Bu sevgi, hoşgörü, birliktelik ve dayanışmamızı hiçbir zaman kaybetmeyelim. 2 yıl aradan sonra pandeminin hafiflediği bu dönemde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sayın Başkanımız Ahmet Ataç’ın bize yaptığı çok büyük katkılar ve emeklere, dernek adına teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.
 
Eskişehirspor bir okul gibiydi
Takım kaptanı olarak söz alan İsmail Arca ve Fethi Heper ile diğer efsane futbolcular da yaptıkları konuşmalar ile Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti. Başkan Ataç ise konuşmasında birlikteliğin önemine dikkat çekerek, “Böyle bir güzellik, böyle bir birliktelik Türkiye’de çok az kulübe nasip olur. Aramızdan ayrılanları rahmetle anıyorum. Profesyonel futbol günümüzde paraya dayalı bir hal aldı. Efsane Eskişehirspor ise gerçekten bir okul gibiydi. Sizlerin kıymeti zamanında daha iyi bilinseydi, Eskişehirspor’un da durumu bu noktada olmazdı. Sağlık içinde olduktan sonra her yaş güzel, yeter ki sağlıklı olalım” dedi.
 
Hala dimdik ayaktayız
Ataç, “Bugün burada 60 kişi bir aradayız ve çok önemli bir mesaj veriyoruz; biz hala dimdik ayaktayız. Trabzonspor’un şampiyonluğu ile İstanbul diktası ilk kez yıkıldı yorumları yapıldı. Bizim kulübümüz bu ülkede arkasına cumhurbaşkanı falan alarak değil, alın teri ile büyük başarılar elde etti. Ben hep söylerim, iyi ki bu dostluğa destek verdim ve sizleri bir araya getirdim. Ben sizleri tanıdığımda belediye başkanı değildim, aranızda da sadece Ahmet Ataç olarak bulunuyorum. Kentimizin en önemli değerlerinden Eskişehirspor’umuzun efsanelerine sahip çıkmaya devam edeceğiz" diye konuştu. Buluşma, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir